Dota 2

Priznanie hráča, ktorý stojí za prvým 10 000 MMR účtom.

Určite si veľa z vás všimlo, že sa cez týždeň objavil na svete prvý 10 000 mmr účet. Zjavil sa úplne náhodou a nečakane a nestojí za ním žiadny profesionálny hráč. Na facebooku sa objavil krátky rozhovor s vietnamským hráčom skrývajúcim sa za nickom malljK.

Dosiahol si 10 000 mmr sám alebo s niekoho pomocou ? 

Áno, podarilo sa mi to samému, ale na 10 účtoch. Ako sa mi to podarilo nebudem radšej zdieľať. Nikoho to však neovplyvnilo. Nerobim to pre nejaký vyšší nóble cieľ, aby som dokázal, že “tento ranked systém je naprd” alebo aby Valve videlu, že existuje nejaký problém. Nerujnujem ranked, nerobím to ako nejakú službu, takže sa stažujte niekde inde. Boostujem účet pretože môžem a pretože ma to baví.

Nemyslíš, že ničíš pohľad komunity na vietnamskú dota scénu ? 

Možno, ale úprimne, aký pohľad mala komunita na našu scénu predtým ? Aká je jej pozícia vo svete ?

Aký je tvoj skutočný rank ? 

Začal som hrať v roku 2008, Dotu 2 v roku 2011. Začínal som na 3800. Potom som začal obchodovať s itemami a padol som na 2500 mmr. Každý kto obchodoval s itemami vie, že vždy ako bol nejaký veľký turnaj alebo podobne, tak od hrania si berieš prestávku na pár mesiacov, aby si mohol obchodovať. Potom sa vrátiš k hraniu. Po chvíli som si dal prestávku od obchodovania a vrátil sa k hraniu, tryhardil som a vyšplhal som sa z 2500 na 5300 mmr po približne roku.

Je tvoj účet už zabanovaný ? 

Je mi to jedno, takže to nemusí zaujímať ani vás.

Hejt

To Top