Dota 2

Najvyšší čas opraviť arcany…Valve ?

Valve vynášajú peniaze z Doty 2 zväčša iba kozmetické itemy. Ale tie najdrahšie a najkrajšie nefungujú tak, ako by mali. Ako môže teda fungovať celá hra, keď si spoločnosť nedáva pozor na hlavný zdroj príjmov ? Nakoľko arcane itemy majú docela vysokú cenovku, človek očakáva, že fungojú presne tak, ako to majú v popise. Nie vždy to je pravdou, preto si pozrite hlavné chyby na arcane itemoch, prípadne chyby s nimi prepojené.

Manifold Paradox (Phantom Assassin) : Tretí štýl nežiari tak, ako by mal. Stáva sa aj, že sa nezobrazia informácie o výške critu pri dýkach zapichnutých v zemi.

Fractal Horns of Inner Abysm (Terrorblade) : Nefungujú špeciálne zvuky pri Respawne a pri Buybacku. Jedine zvuk pri smrti funguje.

Demon Eater (Shadow Fiend) : Nefungujú animácie tváre.

Frost Avalanche (Crystal Maiden) : Po smrti CMka stratí vlasy, tiež nefunguje taunt pri nahodenej arcane od prechodu na source 2.

Swine of the Sunken Galley (Techies) : Nefunguje mini taunt.

Niekedy sa dokonca na arcane itemoch zmení štýl po hre sám od seba. Valve by tieto chyby malo opraviť čo najskôr, aby si nepohnevalo ľudí, ktorí tlačia do Doty peniaze. Veď na ceste by mal byť item pre Juggernauta, ktorý bude mať ťažkú úlohu prekonať nedávno pridaný set Pilgrimage of the Bladeform Aesthete.

zdroj : hellgate94 obrázky : imgur, dota2

Hejt

To Top